S panem Harnachem se známe zhruba od roku 2003, kdy jsme s jeho pomocí uzavírali pojištění, spoření aj. Jeho rady využívá celá rodina.

Na podzim roku 2018 nás pan Harnach kontaktoval s nabídkou další možnosti investování do budoucnosti, hlavně na důchod a také se zmínil o možnosti investování do zlata. V prvním momentě jsme si mysleli, že tato nabídka není vhodná pro nás, měli jsme z ní obavu, ale pan Harnach nám vysvětlil, že investice do zlata je bezpečná. Vše po telefonu vysvětlil a zaslal do mailu materiály. Následně na osobní schůzce vše dovysvětlil, měl již s sebou připravenou smlouvu, pokyny k trvalému příkazu. Ukázal i fyzicky zlatou cihličku, která vždy po naspoření určité částky, dorazí. Což je velice příjemný pocit, mít něco v ruce. 

Každý měsíc po odeslání platby přijde do mailu potvrzení od obchodní společnosti o obdržení platby a další informace ke stavu uzavřené smlouvy. Což je také velice příjemné.

Zpětně hodnotíme rozhodnutí investování do zlata velice rozumně. Dokonce jsme využili možnosti volných finančních prostředků a zaslali větší částku, než je uzavřena ve smlouvě. Zatím naše zkušenost s obchodem je velice pozitivní a můžeme ji každému doporučit.